Alphabetical Listing

NAME SCHOOL YEAR
Dave Alt Delphos St. John’s 1993
Chris Adams Elida 2004
Dick Albaugh Anthony Wayne 1993
Jack Albers Marion Local 1995
Mark Alberts Sr. Wooster 2001
Don Altenburger Fort Jennings 1993
Gene Ammirante Bellaire 1996
Bob Anderson Anna 2003
Phil Anderson Xenia 1993
Doug Armstrong Port Clinton 2004
Larry Asmus Perrysburg 1994
John Ayers Coshocton 1993
Mark Bagley Van Wert 2015
Randy Baker Arcadia 2003
Joe Balogh Ontario 2004
Ted Barnes Perrysburg 1993
Del Barr Liberty Benton 1993
Brian Barrett Teays Valley 2011
Jim Bartosky Millbury Lake 1993
Frank Baxter Bridgeport 1993
Walt Behrman Napoleon 1993
Ben Bennett Anthony Wayne 1993
Dick Berning St. Xavier 1993
Chris Besecker Covington 2008
Paul Biber Lorain Admiral King 1994
Dennis Bidding Vincent Warren 1999
Steve Blackburn Minster 2001
Tom Bodager Port Clinton 1994
Bruce Boley Celina 1999
Jim Bostdorff Otsego 2011
Dave Bowen Convoy Crestview 2011
Ron Bowman Granville 1993
Sam Boyer Elida 1993
Paul Bremigan Russia 1999
Ken Brooks Pandora Gilboa 2011
Susie Brown Shaker Heights 2001
Ken Burgei Wauseon 2003
Larry Burt Wauseon 1994
Dave Butcher Pickerington 2005
John Cahill Clyde 2015
Howie Caldwell Racine Southern 1998
Ed Calo Westerville South 2011
Rod Cameron Pickerington North 2008
Jim Carder Lima Central Catholic 1993
Bill Cash Strongsville 2002
Larry Chernauskas Cleveland West Technical 1996
Dennis Chimes Warrensville Heights 2000
Fred Church Napoleon 1993
Larry Clark Perrysburg 1994
Sam Clark Wellington 1997
Kim Clifford St Clairsville 2014
Steve Clippinger Lancaster 1998
Jack Clouse Celina 1994
John Cofman Lancaster 2009
Will Collins Bellefontaine 1993
Tim Converse West Jefferson 2011
Don Cook Fort Jennings 1994
Ray Corbett Grandview 2010
Mark Corica Heath 1998
Mike Crowe Mayfield 1994
Dick Crowell Bowsher 1994
John Cullen Canfield 2004
Gard Curtis Hannibal River 2007
Frank Dalton Delaware Hayes 1998
Art Daniels Westlake 2012
Jim Darrow Wellston 2005
Doc Daugherty Euclid 1993
Dave Davis Lancaster 2009
Tom Davis East Canton 2001
Doug DeGroff Stryker 1998
Rick DeMoss New Riegel 1993
Mike DeStazio Woodmore 2000
John Diehl Howland 2014
Troy DiFranco Midview 2013
Doug Dippman Clay 1993
Ted Dixon Milford 1993
Jerry Doerger Archbishop McNicholas 1996
Ed Dolinar Amherst Steele 1998
Chuck Dorsey Jackson 1993
Dick Doughman Aurora 2001
Don Drusbacky Port Clinton 2004
Barry Dutt Cardington Lincoln 2009
David Easterling Shenandoah 2013
Keith Ebright Pickerington 2005
Bill Elking Marion Local 2014
Ron Engle Holgate 1996
Ray Etzler Convoy Crestview 1993
Dan Feasel Convoy Crestview 1994
Tom Fields Dawson Bryant 2000
Doug Fisher Sheridan 2013
Steve Fisher Covington 1994
Dan Fleming Cincinnati LaSalle 2012
Gene Ford Cambridge 2000
Ed Foulk Springfield Kenton Ridge 2006
Joe Frank Archbold 2004
Tom Franz Mechanicsburg 1994
Mike Freese West Liberty Salem 2001
Steve Freshour River Valley 1999
Dave Froelich Van Wert 2012
Tim Gabbard Waynesville 1999
Mike Gabel Fremont St. Joseph CC 2007
Gary Geller Fremont St. Joseph CC 2002
Robert Gerdeman Kalida 1996
James Gerfen Morral Ridgedale 2004
Mitch Gillam Lorain Admiral King 1996
Dan Gorski Youngstown Boardman 2000
Bill Greene Greeneview 2011
Judy Gregory Columbiana Crestview 1993
TK Griffith Archbishop Hoban 2014
Ken Grisdale Poland Seminary 2015
Chuck Gross Brookville 2004
Dan Grothouse Delphos St. John’s 2010
Russ Guenther Kidron Central Christian 1995
Fran Guilbault St Henry 1993
Bob Haas Willard 1993
Bettye Jo Hansburger Swanton 1994
Chris Hassinger Medina 2015
Linda Hatten Lynchburg Clay 2005
Mike Heck Rossford 1993
Ken Heckman Ottawa Glandorf 1999
Ed Heintschel Toledo St. John’s 1993
Jeff Heistan Lima Shawnee 2003
Dick Heller Kansas Lakota 2000
Don Henderson Springfield North 1993
Tim Henige Ontario 2014
Dean Hermiller Miller City 2014
Richard Hess Mapleton 2014
Marty Hill Windham 1994
Bob Hitchcock Pymatuning Valley 1996
Willie Hobbs Waverly 2003
Dave Hoffman Delphos Jefferson 2012
Larry Holden Beavercreek 1999
Dean Holdgreve Delphos St. John’s 1998
Jerry Hoersten Columbus Grove 1995
Vaughn Horstman Ottoville 2013
Bill Hoyer Bexley 1994
Mike Hoyng Sparta Highland 2005
Don Huber Continental 1994
Mark Huffman Monroe Central 1999
Steve Inbody Arlington 2014
Gary Isler Canton GlenOak 2005
Jay Imwalle Celina 2007
Bob Johnson Newbury 2001
Harold Johnston Ayersville 2001
Lester Jones Canton McKinley 2008
Phil Joseph Bucyrus 2001
Marc Jump Sylvania Southview 2009
Marty Kalmbach Maumee 2004
Dick Kandik Oregon Clay 1993
Mike Kanney Celina 1998
Kim Kauffman Midview 2013
Jerry Keifer Evergreen 2013
Mike Kennedy Archbold 2004
Dan Kern Miller City 1997
Joe King Lutheran West 2000
Troy King Cardington Lincoln 2010
Jerry Kingsmore Marysville 1994
Larry Kisabeth Tiffin Columbian 2010
Randy Kiser Triway 2005
Richard Kiser Eastern Brown 1999
Steve Klamo Pickerington 2005
Dave Kleman Ottoville 2013
Mark Kocher Bucyrus Wynford 2006
Ken Konchan Valley Forge 1996
Greg Koons Trimble 2008
Kerry Koontz Van Wert 2012
Dick Kortokrax Kalida 1996
Bill Kovach Warren Harding 2000
Bill Koval Geneva 1994
Dave Krauss Patrick Henry 2004
Doug Krauss Archbold 2004
Gary Kreinbrink Leipsic 2008
Pat Kreke Bishop Fenwick 2015
Tom Kubuski Elyria West 1997
Dennis Kushlak Cuyahoga Heights 2002
Jeff Lammers Miller City 1998
Jerry Lammers Miller City 1999
Ron Lampe Sandy Valley 2004
Joe Lang Bishop Ready 2010
Jerry Laughbaum Ohio Deaf 1994
Ellen Lawrence Shelby 1993
Jim Lawhead Lorain Catholic 1993
Mike Lee Minster 2013
Reginald Lee Columbus Brookhaven 2007
Gene Leonard Brookside 1994
Roger Leursman Kalida 1996
Jamie Lewis Delphos Jefferson 2012
Dan Liedtke Fort Frye 2004
Jim Linder Wayne Trace 2011
Deb Linderman Ottoville 2013
John Lindsay Ottawa Hills 2015
Pete Liptrap Pickerington 1999
Bill Lobb Findlay 1993
Jim Lower Canal Fulton Northwest 2006
Steve Lucius New Riegel 2009
Frank Lupica Walsh Jesuit 1993
Charles Maier Coldwater 1994
Dale Marschall New London 2000
Mark Marshall Liberty Benton 2010
John Martin Wadsworth 1995
Tony Mass Tiffin Calvert 2004
Jack Mattimore Toledo Whitmer 1993
Charles McAfee Athens 1993
James McBride Kalida 1999
Larry McCauley Van Wert 2000
Don McConnell Waynedale 2003
Tim McGhee Holgate 2013
Kevin McGlaughlin Miller City 1995
Jim McMillen Wadsworth 1995
Roger McSurley Anthony Wayne 1993
Gregg Merrill Napoleon 1993
Ron Mescher Versailles 1997
Brett Meyer Botkins 2014
Elmer Meyer Miller City 2000
Mike Meyer Patrick Henry 2001
Gene Millard Bexley 1994
Bob Miller Thomas Worthington 2003
Charlie Miller Northwest 2006
Doug Miller Canton Central Catholic 2000
Randy Montgomery Triway 2003
David Moore Mount Vernon 1996
Greg Morgan Keystone 2009
Jerrel Morgan Piqua 1998
Geoff Morton University School 1996
Hank Morus Frontier 1993
Ron Moschella Youngstown Boardman 2000
Bill Moss Urbana 2013
Mike Mueller Lakota West 2007
Jim Murray Valley Forge 2001
Brad Myers Wauseon 2009
James Myers Logan 2004
Todd Nauman Centerburg 2001
Wayne Needs Belpre 2005
Jeff Nichols Bowling Green 2012
Greg Nofziger Pettisville 2006
Terry Ogden Western Brown 1994
Bill Oleson Elida 1993
Jim Osborne Gallia Academy 1993
Charles Oswalt West Holmes 2007
Dennis Overstake Greenfield McClain 2001
Bob Pacsi Twinsburg 2012
Stephen Peck Miller City 2005
Gary Peffly New Lebanon Dixie 1994
Dave Pennington Benjamin Logan 1994
Joe Petrocelli Archbishop Alter 1993
Barry Pfahl Willard 1998
Bill Phillips Lockland 1996
Ken Pogochar Lorain Catholic 1993
Gyp Pohlman Delphos St John’s 1993
Mark Postak Wadsworth 2011
Dick Potts Hannibal River 1993
Gretchen Prichard Lima Bath 1993
Michael Raifsnider Bellevue 2008
Steve Recker Delphos St. John’s 2013
Ken Rector Barberton 2014
David Regnier Emmanuel Baptist 2005
Rick Reindel Delphos St John’s 2004
Tom Rettig Tippecanoe 1999
Jim Reynolds Cincinnati Madeira 2010
Greg Richards Mason 2012
Greg Rickard Convoy Crestview 2008
Kent Riggs Canal Winchester 2009
Mike Risner Upper Scioto Valley 2003
Darcy Robinson Twin Valley South 2003
Jim Rolfes Springfield North 1995
Mark Romick Hannibal River 2015
Lou Rotunda Elyria Catholic 1993
Ralph Ruffer Sherwood Fairview 1999
Chris Rump Miller City 2012
Al Russ Kirtland 1997
Tom Russell Utica 1994
Ted Sabo Westlake 1995
Leman Saylor Wayne Trace 1996
Dave Schlensker Norwood 1994
Bill Schmidbauer Goshen 1998
Gene Schindewolf Akron Manchester 2005
Mark Schrock Perrysburg 2005
Burt Schroeder McComb 1995
Rick Schwiebert Patrick Henry 2001
Bob Seggerson Lima Central Catholic 1993
Roy Sembach Newton Falls 2003
Bob Servis Tippecanoe 2003
Thomas Shaulis Newton Falls 2010
Paul Shaw Licking Heights 1993
Rob Sheldon Bucyrus Wynford 1999
Toby Sheets Fayetteville 2007
Jerry Sigler Sylvania Northview 1996
Jim Simpson Centerburg 2008
Dave Sladky Wadsworth 1993
Bruce Smith Toledo Whitmer 2014
Carlton Smith Bexley 1994
Mike Smith Norwalk St Paul’s 2004
Steve Smith Orrville 1997
Tom Snell Copley 1993
Jim Staley Centerville 2011
Joe Staley Chaminade Julienne 2006
Larry Stark Lorain Southview 1993
Randy Starner Berlin Hiland 2000
Steve Stoller Pemberville Eastwood 2005
Dave Storrer Wauseon 2004
Jack Strauss Elyria Senior 1993
Bruce Strohl Celina 1998
Dale Stuztman Berlin Hiland 2000
Bill Svoboda Garfield Height Trinity 2002
Dave Sweet Ottawa Glandorf 1997
Ed Swope Fairborn 1999
Al Summers St Henry 1993
Scott Swartz Anna 2008
John Szaley Lorain Clearview 2012
Larry Taylor Convoy Crestview 1997
Larry Taylor Massillon Jackson 2001
Wally Teeters Columbus St Charles 2001
Don Thomas Perrysburg 1993
Phil Tidrick New Philadelphia 2005
Tim Tucker Margaretta 2004
Dennis Turkall Euclid 2000
Rick Van Matre Greenfield McClain 2001
Jack Van Reeth West Holmes 2006
Gary Vermillion Newark 1995
Rich Voiers Bay Village Bay 1993
Bob Von Kaenel Dover 2011
John Von Sossan Fort Jennings 1993
Dave Walker Archbold 2009
Ron Wallace Sylvania Northview 1996
Bob Walsh Lorain Clearview 1993
Mike Walsh Elyria Senior 2009
Sam Walter Sylvania Southview 2004
Gary Walters Newark 1993
Don Warman Ottawa Glandorf 1999
Paul Wayne Holgate 2004
Al Welch Wayne Trace 1996
Larry Wesche Napoleon 1993
Bob White Columbus East 2012
Joseph Wikrstich Skyvue 1993
Fred Wilch Fostoria 1994
Bob Wilds Rock Hill 2011
Ben Williams Toledo Scott 1997
Dick Williams Lowellville 1996
Steve Williman Liberty Benton 2005
Ted Willman Tiffin Calvert 2011
Larry Wilson Massillon Perry 1996
Wayne Wiseman Springfield South 1993
Karen Wittrock Lutheran West 2002
Sue Wolf Fremont Ross 2004
Ed Wolff Berea Midpark 1994
Bob Wonson Shaker Heights 2001
Marty Yonkoff Avon 1993
Bill Young Minster 1993
Dave Young North Adams 2010
Dan Youngpeter Delphos St John’s 2010
Ray Zawadski Vandalia Butler 1993
Dave Zeller Piqua 2003
Bill Zientek Toledo Whitmer 1993
Dave Zvara Amherst Steele 1998