Alphabetical Listing

YEAR COACH SCHOOL DIV.
1999 Chris Adams Elida II
1996 Nick Aloi East Liverpool I
2008 Ed Andes Shadyside IV
2005 Paul Andrews Cincinnati Princeton I
1995 Scott Aronhalt Zanesville I
2001 Larry Asmus Otsego III
2015 Brian Bales Franklin II
1995 Joe Balogh Ontario III
2006 Tom Barrick Wheelersburg III
2000 Leroy Bates Toledo Libbey I
2001 Brian Becker Cleveland St. Ignatius I
2010 Dave Boyce Perrysburg I
2002 Bill Brewer Roger Bacon II
2003 Howard Brownstein Cin. Country Day IV
2010 Howie Caldwell Reedsville Eastern IV
2015 Ed Calo Westerville South I
2005 Don Christie Woodmore III
2005 Brian Clark Sebring McKinley IV
2008 Kim Clifford St. Clairsville III
2003 Henry Cobb Canton South II
2006 John Cofman Lancaster I
2002 Gregg Collins Mansfield Senior I
1992 Will Collins Bellefontaine II
2016 Matt Combs Vinton County II
1990 Doc Daugherty Euclid I
1994 John Diehl Bristol IV
1996 Pat Donahue Olmsted Falls II
2012 Scott Elchert Jackson Center IV
1991 Ray Etzler Convoy Crestview IV
1993 Ray Etzler Convoy Crestview IV
1996 Dave Evans Lincolnview IV
1991 Lee Falknor Tri-Village IV
2004 Dan Fleming Cincinnati LaSalle I
1988 Gene Ford Cambridge II
1988 Mitch Gillam Lorain Admiral King I
2003 Jack Greathouse Lancaster I
2007 Jack Greynolds, Jr. Canton GlenOak I
2008 Ken Grisdale Poland Seminary II
1991 Bob Haas Willard II
1994 Rich Hart Minerva II
2007 Dan Hegemier New Knoxville IV
2013 Ed Heintschel Toledo St. John’s I
1992 Roger Holman St. Wendelin IV
1994 Dave Hoover Westerville North I
1990 Larry Jordan Ross Southeastern III
1988 Richard Kortokrax Kalida IV
1998 Greg Kraley Bedford Chanel III
1996 Doug Krauss Archbold III
2011 Doug Krauss Archbold III
2012 Larry Kukura Alliance II
1998 Joe LaBella Cle. Independence IV
2013 Mark LaFon Ironton III
1993 Jim Lawhead Lorain Catholic III
2010 Kirk Lehman Defiance II
2005 Frank Lupica Walsh Jesuit II
2003 Dan Liedtke Fort Frye III
1998 Jim Lower Northwest II
2015 Allen Mack Miami East III
2016 Joe Mackey Brunswick I
2013 Blane Maddox Vincent Warren II
2004 Roger McEldowney Versailles III
2007 Todd McLoughlin West Muskingum III
1986 Gene Millard Bexley ALL
2003 Bob Miller Thomas Worthington I
2015 Tyrone Miller Tuscarawas Central IV
1989 Richard Molloy Col. Brookhaven I
2000 Randy Montgomery Wooster Triway II
2004 Greg Morgan LaGrange Keystone II
1991 Mike Mueller West Chester Lakota I
1987 Keith Noftz Van Wert II
1990 Keith Noftz Van Wert II
2006 Greg Nossaman Willard II
2012 Greg Nossaman Olentangy Liberty I
1997 James O’Neal Cleveland Glenville I
1989 Norm Persin Chesapeake III
1992 Norm Persin Chesapeake III
1997 Norm Persin Chesapeake III
1985 Joe Petrocelli Kettering Alter ALL
2012 Tom Petty Bloom Carroll III
1995 Dave Potopsky Dalton IV
2002 Dave Potopsky Dalton IV
1990 Perry Reese Berlin Hiland IV
1999 Jim Reynolds Cincinnati Madeira III
2000 Kent Riggs Canal Winchester III
1997 Todd Rock Bishop Rosecrans IV
2013 Josh Sagester Tri-Village IV
2011 Mark Schlabach Berlin Hiland IV
1993 John Schlessman Sandusky I
1994 Bob Seggerson Lima Central Cath. III
2001 Gary Shaffer Washington CH II
1998 Dave Sheetz Columbus West I
1987 Rob Sheldon Bucyrus Wynford A
2016 Dave Shutt Garaway III
2000 Ray Slagle Worth. Christian IV
1989 Dave Smith Springfield Catholic IV
2008 Jim Staley Centerville I
2009 Doug Stiverson Logan Elm II
2009 Satch Sullinger Columbus Northland I
2016 Russ Swartz Mogadore IV
2010 Brad Turson Plymouth III
2007 Rick Van Matre Greenfield McClain II
2004 Jason Vermillion Arlington IV
2011 Wally Vickers Lakota East I
1989 Rick Voiers Bay Village II
1995 Bob Von Kaenel Dover II
1997 Bob Von Kaenel Dover II
1999 John Von Sossan Fort Jennings IV
2006 Tom Von Sossan Ottoville IV
2002 Bob Walsh Elyria Catholic III
1992 Gary Walters Newark I
2001 Paul Wayne Holgate IV
1988 Jerry Weisgerber Hamilton Badin III
1987 Larry Wilson Massillon Perry AAA
2009 Art Winston Dayton Jefferson IV
1984 Wayne Wiseman Springfield South ALL
1999 Bob Wonson Shaker Heights I
2011 Greg Woodard John Glenn II
2009 Dave Young North Adams III
1993 Greg Zimmerman Indian Valley II