Alphabetical Listing

YEAR COACH SCHOOL DIV
2015 Brittany Anderson Chagrin Falls II
1993 Tom Andreas Dover II
2013 Paul Barlow Hathaway Brown II
1993 Del Barr Liberty Union III
1996 Andrea Bell Upper Sandusky II
2005 Andrea Bell Upper Sandusky II
1992 Dave Bell Zanesville I
2011 Jack Billing Anna III
2001 Michael Blatnik St. Clairsville II
2016 Andy Booth Wadsworth I
2014 John Burdette Reedsville Eastern IV
1990 Dave Butcher Pickerington I
1997 Dave Butcher Pickerington I
2011 John Cahill Clyde II
2004 Chuck Campbell West Branch II
1991 Jack Clouse Celina I
1998 Barry Clute McDonald IV
2010 Tim Cogan Ketering Fairmont I
2000 Dale Corbett Grove City I
2006 Jeff Cuoto Louisville II
1995 Frank Dalton Delaware Hayes II
2007 Caroline Daugherty Warsaw River View II
1987 Sue Davis Canton McKinley AAA
1992 Tom Davis East Canton IV
1995 Tom Davis East Canton IV
2006 Tom Davis East Canton IV
1993 Ted Dixon Milford I
1999 Christie Dodane Miami East III
2009 Cyndy Driggs Unioto II
1989 Dan English Sherwood Fairview III
1992 Dan English Sherwood Fairview III
1991 Tim Filipovich Brookfield III
2015 Andy Fishman Lakota West I
2013 Brenda Friend Western Reserve III
1991 Mike Gallagher Wooster I
2005 Gary Geller Fremont St. Joseph IV
1997 Deb Gentile Wyoming III
2004 Jim Gerfen Morral Ridgedale IV
1999 Jim Gracyk Eastwood II
2016 Doug Graham Ironton III
2012 Brad Gray Tri-Village IV
1993 Judy Gregory Crestview IV
2009 Mary Ann Grimes Dublin Coffman I
2004 Doug Hale Oak Hill III
2007 Todd Hardesty Dublin Scioto I
2002 Christina Hart Archbishop Alter II
2003 Dick Heller Oak Harbor II
1996 Paul Highnam Danville IV
1988 Dennis Holmes Vienna Mathews III
1996 John Hritz Struthers II
1988 Mary Jo Huisman Mother of Mercy I
1995 Mary Jo Huisman Mother of Mercy I
2010 Nate Irwin Liberty Benton III
2005 Gary Isler Canton GlenOak I
2008 Bubba Kapral Bellaire St. John’s IV
2000 Richard Kiser Eastern Brown III
2007 Richard Kiser Eastern Brown III
2007 David Kleman Ottoville IV
2010 David Kleman Ottoville IV
2016 Tom Kontak Oak Harbor II
1992 Ellen Lawrence Shelby II
1997 Dennis Lee Bluffton IV
1996 Reggie Lee Col. Brookhaven I
1991 Steve Lucius New Riegel IV
1990 Charles Maier Coldwater III
1994 Amy Manco Avon Lake II
1989 Kirk Martin Southeastern IV
2015 Tony Matisi South Range III
2008 Greg Mauk Lima Bath II
2012 Greg Mauk Lima Bath II
1990 Vicki Mauk Elida II
1988 Diana McClung Fort Recovery IV
1990 Diana McClung Fort Recovery IV
2009 Will McKinney Columbus Africentric IV
1989 Doug Miller Canton Central Cath. II
2012 Michael Miller Smithville III
2016 Scoop Miller Fayette IV
2002 Ron Moschella Boardman I
1998 Brad Myers Wauseon II
2011 Seth Newlove Arlington IV
1997 Dennis Overstake Greenfield McClain II
2014 Lisa Patterson West Holmes II
1998 Frank Phillips Chagrin Falls III
2014 Jill Phillips Cincinnati Princeton I
1987 Gretchen Prichard Lima Bath AA
2013 Adam Preifer Centerville I
2012 Jack Purtell Reynoldsburg I
2000 Tom Rettig Tippecanoe II
1999 Doug Reynolds Hopewell Loudon IV
2015 Greg Rickard Convoy Crestview IV
1994 Mike Risher Upper Scioto Valley IV
1986 Ernie Robinson Columbus South ALL
2000 Dave Schlabach Berlin Hiland IV
2001 Bruce Schlosser Holgate IV
2006 Ken Schneider Pickerington Central I
2002 Dennis Schrock Chippewa III
2008 Mark Schrock Perrysburg I
2005 Rick Schwiebert Patrick Henry III
2013 Carla Siegel Fort Loramie IV
1998 Gerald Sigler Sylvania Northview I
2004 Gerald Sigler Sylvania Northview I
2002 Lee Snyder Adena IV
2011 Julie Solis Twinsburg I
1985 Vainard Spies Buckeye Central ALL
2003 Nann Stechschulte Minster IV
1995 Geoff Stevanus Garaway III
2008 Jacki Stonebraker Versailles III
1994 Don Strahler Fort Frye III
2010 James Stutzman Miami Trace II
1999 Kathy Swink Harrison I
2006 Tim Tucker Margaretta III
2001 Tim Varga Versailles III
2003 Jim Verba Brooklyn III
1984 Fran Voll Delphos St. John’s ALL
2009 Mike Ward Marion Pleasant III
1987 Jean Kramen Weber Delphos St. John’s A
1988 Vic Whiting Meadowbrook II
1991 Bill Wolfe Canfield II
2014 Brian Ziegler Archbold III
1989 Ed Zink Beavercreek I
1994 Ed Zink Beavercreek I
2001 Ed Zink Beavercreek I
 2003  Scott Zollinger Lancaster I