Alphabetical Listing

YEAR PLAYER SCHOOL DIV
2004 Kate Achter Oregon Clay I
1989 Lori Albers Marion Local IV
1993 Marcie Alberts Wooster I
1990 Cindy Baker Elida II
1986 Ellen Bain Granville AA
2016 Lexie Barrier Ironton III
2011 Kalpana Beach Westlake I
1984 Kelly Benintendi Georgetown A
2013 Natalie Billing Anna III
1991 Lynn Bihn Fort Recovery IV
2003 Stephanie Blanton Lancaster I
2015 Olivia Bower Conotton Valley IV
2009 Chelsea Bowker Columbiana Crestview III
2008 Cierra Bravard Sandusky Perkins II
2014 Jenna Burdette Reedsville Eastern IV
2011 Chelsie Butler Minerva II
2014 Amanda Cahill Clyde II
2016 Jensen Caretti Hannibal River IV
1990 Susie Cassell Pickerington I
1995 Megan Chawansky Avon Lake II
1988 Amy Cherubini Utica III
2006 Allie Clifton Van Wert II
1985 Lisa Cline Millersburg West Holmes AA
1990 Julie Cook Antwerp IV
1991 Tara Cosby Springfield Kenton Ridge III
1996 Helen Darling Columbus Brookhaven I
2009 Kari Daugherty Warsaw River View II
2007 Kristin Daugherty Warsaw River View II
1993 Sara DeLoye Fort Loramie IV
1995 Jody Dobransky East Canton IV
1986 Kelly Downs Southeastern A
1995 Aubrey Eblin Unioto III
2011 Kavunaa Edwards PickeringtonĀ Central I
2009 Melissa Eickholt Convoy Crestview IV
1999 Amber Ellison Meadowbrook II
1999 Michelle Estell Amanda Clearcreek III
2011 Raven Ferguson Columbus Africentric IV
1994 Stacey Fifer Avon Lake II
1996 Angie Finkes Springfield Kenton Ridge III
1988 Valerie Gaerke Fort Recovery IV
2016 Byrdy Galernik Toledo Central II
1987 Traci Gorman Delphos St. John’s A
1984 Jennifer Grandstaff Heath AA
1988 Lisa Green River View II
1998 Katie Griggs Wauseon II
2002 Christen Halberstadt Jackson Center IV
1984 Tracey Hall Cleveland Heights AAA
1994 Emily Hammond Adena III
1989 Michelle Harkness West Muskingum II
2009 Emilee Harmon Pickerington Central I
2000 Heather Harris Philo II
2002 Micah Harvey Eastern Brown III
1992 Amanda Hayes Beechcroft II
2007 Kaylee Helton Western Latham IV
1994 NaSheema Hilmon Trinity I
2000 Celeste Hlebouy Boardman I
2005 Launa Hochstetler Berlin Hiland IV
2000 Erin Hostetler Berlin Hiland IV
2004 Jasmine House Kenton Ridge II
1990 Stacie Howard Orrville III
2001 Beth Howe Jackson II
1994 Gwen Hurley Upper Scioto Valley IV
2010 Amanda Hyde Liberty Benton III
2006 Carla Jacobs South Euclid Regina III
2016 Jodi Johnson Wadsworth I
1996 Sherry Kahle Lima Bath II
1998 Melanie Karras Centerburg IV
1988 Mary Keller Cincinnati Seton I
1989 Erin Kenneally Holy Name I
1987 Jackie Kennedy South Range AA
2004 Shannon Leasure Shenandoah III
1997 Jamie Lewis Oak Hill III
1989 Carol Madsen Cincinnati Reading III
2015 Shania Massie Greenfield McClain III
2000 Caity Matter Bluffton III
2005 Jessica McKenzie West Muskingum III
2005 Jessica Minnfield Toledo Central Catholic I
2013 Ashley Morrissette Twinsburg I
1985 Lee Ann Mullins Upper Scioto Valley A
2001 Michele Munoz Mason I
2014 Rachel Myers Liberty Benton III
2003 Molly Patterson Villa Angela St. Joseph II
1992 Stephanie Peho Bellaire St. John’s IV
1997 Jennifer Phillips Elida II
1998 Sharon Pillow Taylor III
2007 Lauren Prochaska Jonathan Alder III
2003 Amber Rall Bucyrus Wynford III
2008 Justine Raterman Versailles III
1995 Amanda Reese Beavercreek I
1999 Didi Reynolds Hopewell Loudon IV
1993 Shannon Roland Urbana II
2003 Vanessa Rothman Holgate IV
2015 Kym Royster Newark I
1985 Geneva Sanford Springfield South AAA
2010 Cassie Sant Kettering Fairmont I
2002 Lindsay Shearer Minerva II
2008 Courtney Shiffauer Youngstown Boardman I
1992 Amy Siefring Coldwater III
2013 Abby Siefker Ottoville IV
1992 Katie Smith Logan I
2013 Vanessa Smith Hathaway Brown II
2005 Tricia Smith Dresden Tri-Valley II
2006 Stephanie Stevens Pickerington Central I
1997 Stephanie Stewart Southeastern IV
1997 Tamera Stocks Pickerington I
1993 Marlene Stolling Beaver Eastern III
2001 Nicole Stone Worthington Christian IV
2004 Charity Street Beallsville IV
2006 Lindsay Stuckey Berlin Hiland IV
2008 Jena Stutzman Berlin Hiland IV
1987 Tammy Swoboda Princeton AAA
2001 Kristal Tharp Zane Trace III
2015 Hallie Thome Chagrin Falls II
1986 Tecca Thompson Mansfield Malabar AAA
1999 Latoya Turner Pickerington I
2007 Shareese Ulis Toledo Waite I
2002 Lisa Verhoff Elyria Senior I
2010 Samarie Walker Dayton Chaminade Julienne II
1991 Yonda Ward Garfield Heights Trinity I
2010 Hilary Weaver Berlin Hiland IV
2014 Kathryn Westbeld Kettering Fairmont I
1991 Christa Wells West Holmes II
1996 Karla Wenzlick Ottoville IV
1998 Tamika Williams Dayton Chaminade Julienne I