Boys Players

NAME SCHOOL YEAR
James Abrams Cleveland East Tech 1972
Pete Abuls Cambridge 1978
Austin Adams Cardinal Stritch 2015
Drew Adams Elida 2003
Richard Adams Cincinnati Colerain 1974
Nathan Adkins Madison Plains 1995
Roger Adkins Chesapeake 1976
Jeremy Ady Dover 2004
Ryan Aelker Holgate 2012
Brian Agler Marion Elgin 1976
Aaron Agnew Bellaire 2004
Esa Ahmad Shaker Heights 2015
Kyle Ahrens Versailles 2015
Gary Akbar Dayton Dunbar 2012
Mark Alberts Jr. Wooster 1988
Archie Aldridge Middletown 1973
Peyton Aldridge Labrae 2014
Matt Alexander Arlington 2004
Bruce Allen Newark 1983
Chad Allen Labrae 1993
David Allen Buckeye Trail 2004
Devon Allen Lima Senior 2013
Larry Allen Hamilton Taft 1972
William Allen Hamilton 2007
Bryan Alley Ross Southeastern 1985
Josh Almanson Bowling Green 2000
Doug Alt Mansfield St. Peter’s 1968
Dave Amburgey Racine Southern 1988
Denny Amrhein Toledo St. John’s 1994
Scott Amstutz Rittman 1993
Dwight Anderson Dayton Roth 1978
Kevin Anderson Thomas Worthington 2003
Shane Anderson Greenfield McClain 1989
Ed Andes Shadyside 1977
Justin Andes Shadyside 2010
Jason Andreas Garaway 1999
Ron Andregg Lakewood 1969
Bruce Andrews Lima Senior 1982
David Andrews Miami Trace 2000
Jim Andrews Lima Bath 1969
Brady Ankrum West Muskingum 1995
Kevin Appel Sherwood Fairview 1975
Michael Archer Fort Frye 1993
Nick Archer Olentangy Liberty 2012
Trent Arey Peebles 2013
Phil Argento Lutheran West 1998
James Arms Chesapeake 1967
Lionel Armstead Toledo Emmanual 1998
Brady Arnold West Holmes 2014
Reid Arnold Jackson 1996
Tim Arnold Lakeland 1993
Bob Arnzen Cincinnati St. Xavier 1965
Jim Arnzen Delphos St. John’s 1976
Drake Aronhalt Zanesville 2004
Logan Aronhalt Zanesville 2008
Larry Arrington Massillon Washington 1971
Mark Ashman St. Mary’s Memorial 1996
Zack Atkins John Glenn 2012
Tony Augspurger Willard 1981
Ray Austin Youngstown Liberty 1999
Greg Avery Newark 2008
Frank Ayers Springfield North 1971
Randy Ayers Springfield North 1974
Kyle Babcock Ridgewood 2005
Greg Badenhop Liberty Center 2003
Ryan Badowski Brunswick 2014
Andy Baer Racine Southern 1991
Brandon Bailey Conotton Valley 2013
Dexter Bailey Summit Country Day 1980
Evan Bailey Massillon Jackson 2014
Dave Baker Youngstown Boardman 1978
Kent Baker Mount Gilead 1977
Kevin Baker Columbus DeSales 1992
Konnor Baker Ada 2012
Larry Baker St. Paris Graham 1967
Mark Baker Dayton Dunbar 1988
Terrell Baker Miami Trace 1993
Jeff Ball Zanesville 1984
Scott Ballinger Marion Pleasant 1974
Fred Balser Elyria Senior 1975
Ross Banaszak Delaware Hayes 2004
Calvin Banks Toledo DeSales 1987
Mike Banks Youngstown Ursuline 1973
Mike Bannister Maple Heights 1967
Jay Banyasz Columbia 2014
Nick Bapst Grove City 2015
Antonio Barbra Oberlin 1996
Craig Barclay Newark 1966
Ed Barger Covington 1981
John Barker Warsaw River View 1989
Rob Barkett Mansfield Malabar 1982
Jerry Barlow Scioto Northwest 1999
Blake Barnes South Point 2011
Brandon Barnes South Point 2014
Chad Barnes Gallia Academy 1994
Eric Barnes Elyria Catholic 1990
Lamont Barnes Eastmoor Academy 1994
Steve Barnes Lutheran East 1989
Ty Barnes Ironton 1991
Jim Barnett Mansfield Senior 1971
Brett Bartlett Keystone 2004
Adam Basinger Pandora Gilboa 2002
Dorian Bass John Glenn 2003
Sean Bassler Twin Valley South 2002
JR Battista Bellaire 1992
Bill Batts Cleveland St. Joseph 1985
Mayo Baxter Chaminade Julienne 2015
Mark Bayless Chillicothe 1974
Steve Bayless Chillicothe 1987
Brian Bays Wheelersburg 1976
Chris Beals Worthington Christian 2006
Geoff Beans Ottawa Hills 2014
Brian Bear Lucasville Valley 1994
Chris Beard Zane Trace 1996
Pepper Bego Springfield South 1982
Milan Belich Solon 1981
David Bell Garfield Heights 2014
Greg Bell East Cleveland Shaw 1983
Jamie Bell Wyoming 1994
Rich Bell Findlay 1987
Rob Bell Hudson 1970
Greg Bender Fremont Ross 1985
Kody Bender Elyria Senior 2013
Paul Benjamin Cleveland Central Catholic 2001
Rudy Benjamin Dayton Roosevelt 1967
Larry Benning Triway 1988
Josh Benson Dayton Dunbar 2008
Jeff Bentley Mason 1975
Scott Bergman Woodmore 2002
Blain Bergstrom Greenfield McClain 1996
Ryan Besancon Waynedale 2006
Javon Bess Gahanna Lincoln 2014
Jeremy Best Edon 1992
RJ Beucler Eastern Brown 2002
Tilman Bevely Campbell Memorial 1984
Pat Beveridge Columbus Walnut Ridge 1966
Tony Beverly Chillicothe 1983
Chris Bihn Fort Recovery 2000
Derek Billing Anna 2010
Joe Bills Zanesville Rosecrans 1999
Marc Bishop Elida 1995
Mike Black Newark 2001
Justin Blackstone Liberty Benton 1996
Blake Blair Dover 2015
Adam Blake Logan Elm 2010
Evan Blake Logan Elm 2006
Todd Blake Hannibal River 1994
Todd Blanchard Lima Shawnee 1986
Nathan Blankenship Tri-County North 2003
Dorian Bledsoe Purcell Marian 1987
Dave Blevins Portsmouth Clay 1969
Jeff Boals Sandy Valley 1990
Malik Bocook Zanesville 2015
Ed Bode Tipp City Bethel 1958
Mark Boddy Orange 1983
Frank Bolognia Avon Lake 1992
Jacob Bolyard Orrville 2010
Tom Bolyard Orrville 1983
Kyler Booher Newton Local 2007
Dan Borcherdt Archbold 2005
Jami Bosley Massillon Jackson 1995
Dennis Bosse Cincinnati Colerain 1967
Bobby Bossman Strongsville 2002
DJ Boston Cincinnati Woodward 1989
Larry Boston Cleveland JFK 1974
Ronnie Bourquin Canton South 2003
Bryant Bowden Canton McKinley 1992
Joe Bowers Indian Creek 2012
Tom Bowman Linden McKinley 1961
Mike Boyd Lakota East 2011
Earl Boykins Cleveland Central Catholic 1994
Mark Bradley Marietta 1987
Evan Bradds Greeneview 2013
Kenny Brady Cincinnati Reading 2002
Scott Bragg Wellston 1989
Joe Braidic Sebring McKinley 1978
Noah Bramlage Ottawa Glandorf 2015
Kenny Branch New Lebanon Dixie 1987
Rob Brandenberg Gahanna Lincoln 2010
Tom Brandewie Fort Loramie 1989
Bobby Brannen Archbishop Moeller 1994
Doran Braun Triway 1986
John Breckenridge Salem 1984
Boyd Breece Rittman 1973
Chris Brewer Bucyrus Wynford 2003
Eli Brewster Columbus Wehrle 1987
Mike Brickman Findlay 1977
Steven Bridgeman Bloom Carroll 2011
Eric Brindle Pickerington North 2009
Justin Brinkman Cincinnati Reading 2005
Vince Brookins Cleveland Collinwood 1977
Ken Brooks Findlay 1972
Quinton Brooks Akron Firestone 1992
Alex Brown Midpark 2014
Brian Brown Canton Timken 1986
Casey Brown Bishop Ready 2004
D’Aundray Brown Youngstown Ursuline 2007
Dave Brown Coshocton 2010
Derrick Brown Chaminade Julienne 2005
Fred Brown Kent Roosevelt 1965
Jeff Brown Newark 1989
Jim Brown Martins Ferry 1961
Kurtis Brown Continental 2005
Randy Brown Morral Ridgedale 1972
Ray Brown Dayton Roosevelt 1960
Richard Brown Dayton Dunbar 1992
Rick Brown Heath 1986
Robby Brown Cincinnati Mariemont 2004
Scott Brown Oberlin 1989
Steve Brown Columbus Beechcroft 1983
Neal Browning Springfield South 1980
Dwayne Broyles Canton McKinley 2000
Lee Brubaker Holgate 2006
Steve Bruning Athens 1983
Dave Brunston Zanesville 1975
Bob Brykalski Canton Lincoln 1972
Andrew Burleson Wheelersburg 2002
Steve Burns Edgerton 1978
Charles Burns Kent Roosevelt 1961
Terry Burris Columbus Whitehall 1974
Joe Burrow Athens 2015
Jay Burson John Glenn 1985
Luke Busby Burton Berkshire 1990
Ryan Bush Salem 2013
Andy Butler Liberty Benton 1995
Bob Butler Lima Senior 1964
Damon Butler North College Hill 2008
Jamar Butler Lima Shawnee 2004
Justin Butler Pickerington Central 2004
Mike Buurma Willard 1973
Jay Byrne Middletown Fenwick 1982
Promis Cabbil Elyria Senior 2008
Cal Cage Sandusky 1978
Randy Caipen Tallmadge 1969
Corey Caldwell Smithville 2010
Clay Cameron Dresden Tri-Valley 2010
Pat Campbell Lakewood St. Edward 1989
Anthony Camuso Austintown Fitch 1996
Kevelin Capers Lima Senior 1988
Bobby Capobianco Loveland 2009
Joe Carbon Canfield 2007
Jerry Carder Delphos St. John’s 1964
Jim Carder Delphos St. John’s 1964
Terrence Carmichael Mansfield Senior 1990
Tom Carnes Ravenna 1964
Steve Carpenter Fairfield Christian 2014
Don Carrel Marion Harding 1965
Doug Carrico Oberlin Firelands 1982
Dave Carroll Tallmadge 1965
Fred Carson Springfield North 1979
John Carson Springfield South 1996
Mike Carswell Cleveland Central Catholic 1980
Butch Carter Middletown 1976
Cris Carter Middletown 1984
Devon Carter Northmont 2012
Jibri Carter Girard 1995
Zac Carter Ironton 2013
Darrin Cascaden Bradford 1984
Adrian Casey Lorain Admiral King 2009
Kevin Castleman Columbus East 1979
Rick Catazaro Massillon Perry 1982
Eric Caudill Piketon 1992
Mike Cavey Dayton Oakwood 1994
Jake Cayton Sandy Valley 2007
Eric Cellier Toledo Christian 2013
Jason Chaddock Malvern 1997
Jess Chadwell Georgetown 2010
Chaka Chandler Columbus Centennial 1988
Colt Chapman Jackson 2012
Steve Chase Athens 1961
Daryl Chavis Troy 1960
Jerome Chears Toledo Macomber 1981
Lamarr Chears Toledo Central Catholic 1999
Scott Cheatham Wellston 1994
Dan Chepke Austintown Fitch 2012
Bob Cherry Akron East 1960
Brandon Childress St. Peter Chanel 2000
Kendall Chones Orange 2002
Steve Christian Rock Hill 1965
Dan Christie Oak Harbor 1983
Don Christie Oak Harbor 1984
Frank Christie Marietta 1960
Ken Christensen Coal Grove 1975
Sam Clancy Lakewood St. Edward 1998
Javonte Clanton Reynoldsburg 2006
Connor Clark Dalton 2015
Eddie Clark Columbus North 1959
Tavares Clay Lima Senior 2001
Karlton Clayborne Springfield South 1984
George Clayton Groveport 1979
Truman Claytor Toledo Scott 1975
Bo Clemens Portsmouth 1974
Ryan Clouse New Riegel 1994
Fred Cluff Hillsboro 1964
Merle Clum New Philadelphia 1959
Paul Cluxton Lynchburg Clay 1993
Greg Cobb Olmsted Falls 1975
Eric Coblentz Uniontown Lake 2007
Mark Cochenour Eastern Pike 1984
Nick Cochran Girard 1988
Chad Coconis Maysville 1991
Wes Coffee New Lebanon Dixie 1987
Bob Coffey Newark 1988
Jason Cogburn St. Vincent St. Mary’s 1990
Rod Cok Willard 1976
Dave Colbert Cleveland John Marshall 1981
Anthony Coleman Wintersville 1986
Neshaun Coleman Toledo St. John’s 1995
Terrill Collier Piqua 1986
Mark Colopy Zanesville 1972
Matt Combs Unioto 1992
Chris Commons Toledo Central Catholic 2003
Kyle Comstock Buckeye Valley 1999
Joe Concheck Canal Fulton Northwest 1981
Tim Congrove Logan Elm 2009
Andy Connell Fisher Catholic 1998
Nick Conner Columbus East 1969
Joe Cooke Toledo Libbey 1966
Nick Coon Mount Vernon 2005
??? Cooper ??? 1996
Dave Copeland Millersport 1999
Nathan Copley Chesapeake 2011
Kyle Corbin Tippecanoe 2008
Anthony Corbitt Dayton Patterson 1986
Nick Corcoran Unioto 2015
Dave Cores Coshocton 1969
Dale Corfman Upper Sandusky 1966
Joel Cornette Cincinnati St. Xavier 1999
Hank Cornley Columbus Mifflin 1980
Jamelle Cornley Columbus Brookhaven 2005
Andy Counts Botkins 1979
Jim Cox Toledo Macomber 1961
Scott Coyne Bellaire 1994
Nathan Cozart Reedsville Eastern 2006
Brian Crader Thornville Sheridan 2009
Aaron Craft Liberty Benton 2010
Paul Cranston Marietta 1982
Mike Crawford John Glenn 1987
Kregg Creamer Brookville 1991
John Creasap Marion Harding 1968
Luke Creditt Waynesville 2012
Rick Creveling Euclid 1964
Markus Crider Huber Heights Wayne 2011
Marty Cristo Warren Western Reserve 1977
Paul Cross Fairborn Baker 1978
Jeremy Crossland Patrick Henry 1994
Bill Crotty Kettering Alter 1985
Eddie Crowe Carlisle 1977
Jason Cruse Unioto 1995
Nate Crutcher Elyria West 1996
Marcus Culbreth Cincinnati Aiken 1992
Robierre Cullars Toledo St. Francis 1997
Bill Cullom Greenfield McClain 2003
Jaevin Cumberland Wilmington 2015
Austin Cunningham Vincent Warren 2011
Dick Cunningham Canton South 1964
DJ Cunningham Waterford 2009
Ken Cunningham East Liverpool 1961
Robert Curd Youngstown Mooney 1998
Mark Current Middletown 1983
Mike Curry Chesapeake 1964
John Curtis Cincinnati Greenhills 1987
Doug Dafler New Lebanon Dixie 1981
Chris Dahlmeier Cincinnati Mariemont 1995
Joe Dalton Zanesville Rosecrans 2006
Antonio Daniels Columbus DeSales 1993
Eric Daniels Cincinnati Princeton 2000
Michael Daniels Marion Pleasant 1983
Scott Dapprich Mount Vernon 1993
Tom Darden Sandusky 1968
TJ Darr Coshocton 2000
Chris Darrington Toledo Scott 2015
Jordan Dartis Newark 2015
Bill Daugherty Warsaw River View 1982
Adam Davenport Cambridge 2001
Michael Davenport Archbishop Moeller 2008
Alex Davis Cincinnati Forest Park 1989
Carlos Davis Eastmoor Academy 1994
David Davis Akron North 1971
Doug Davis Westland 1997
Fred Davis Youngstown Boardman 1975
Jerome Davis Villa Angela St. Joseph 1996
Nate Davis Bellaire 2006
Rob Davis Wintersville 1983
Thad Davis Open Door Christian 2001
Tori Davis Open Door Christian 2003
Don Davidson Salem 1961
Steve Dean Findlay 1978
Scott Deas Springfield North 1993
Scott Decaminada Athens 1990
David Dees Dayton Christian 2003
Gary Deidrick Lorain Admiral King 1971
Aaron Deister Dayton Christian 2009
Woody Deitch Salem 1959
Mike DeLeon Olentangy Liberty 2014
Anthony Delimpo Chesapeake 2001
Matt Del Valle Elyria Catholic 2002
James Dempsey Chesapeake 1993
Mark Dempsey Zanesville Rosecrans 1981
John Denen Washington Senior 1978
Rusty Denney North Gallia 1989
Zack Denny Valley View 2013
Allen Derosa St. Clairsville 2011
Brant Derrow Wellston 2004
Chase Detillion Unioto 2013
James Dews Lakota East 2006
Nick Dials Willard 2003
Terrance Dials Youngstown Boardman 2001
Derrek Dickey Cincinnati Purcell 1969
Earl Diddle East Liverpoot 1968
Jacob Diebler Upper Sandusky 2005
Jeremiah Diebler Gibsonburg 2000
Jon Diebler Upper Sandusky 2007
Rod Dieringer Lakewood St. Edward 1971
Todd Dietrich Cincinnati Oak Hills 1977
David DiFranco Midview 2004
Clay Dill Keystone 1978
Cody Dillon Newton Falls 2012
Matt Dillon Newton Falls 2007
Kevin Dilworth Fort Recovery 1973
Tom Dinger Mansfield Senior 1967
Dave Ditmar Buckeye South 1977
Dan Devine Bexley 1981
Theo Dixon Cleveland Heights 1997
Donnie Dobbs Toledo Macomber 1990
Steve Dobrich Union Local 1979
Butch Doles Ross Southeastern 1982
Kevin Domzalski Cuyahoga Heights 1976
Casey Donaldson SC Southeastern 1997
Mark Donnal Anthony Wayne 2013
Scott Donnelly Olentangy 1990
Tim Dooley Cincinnati Madeira 2000
Tony Dorsey Ontario 1997
Frank Doudna Maysville 1976
Bill Doslak Amherst Steele 1979
Ryan Douglass Claymont 1993
Skip Downard Wellston 1969
Dan Dressel Bexley 1982
Derek Drewes Tinora 2014
Doug Duco Steubenville Catholic Central 1989
Mark Dudley Columbus Walnut Ridge 1976
Darrell Dulaney Columbus East 1982
Eric Dummermuth Dover 2008
Pat Duncan Aurora 1995
John Dunlop Coshocton 1965
Greg Dunn Youngstown Boardman 1971
Hayden Dunn Lucasville Valley 2014
Jamie Dunn Poland Seminary 2002
Tom Dunn Covington 1972
Tyler Dunn Massillon Jackson 2015
Jesse Duperow New Lexington 1998
LaZelle Durden Rossford 1991
Scott Dutey Coal Grove 1985
Bob Dwors Mayfield Heights 1961
Zac Dysert Ada 2008
Terrell Eargle Austintown Fitch 2004
John Eaton Proctorville Fairland 1966
Mark Eaton Wheelersburg 1988
Jon Eckert New Bremen 1998
Connor Eckles Washington CH 2014
Tyrell Edmiston Plymouth 2015
Bill Edwards, Jr. Middletown 2009
JB Edwards Huntington 2001
Rick Edwards Chesapeake 1992
Vince Edwards Middletown 2014
JC Ehmann Colonel Crawford 1991
Gregg Eichenberg Columbia 1987
Ray Ellington Oberlin 1987
Jack Elliott Steubenville Catholic Central 1991
Adam Ellis Springfield North 2000
Larry Elsasser Cincinnati Central 1960
Steve Ely North Central 1979
Chris Elzey Talawanda 1983
Tony Emrick Wapakoneta 1983
Randy Endsley Tuslaw 1996
Tyler Engle Fort Frye 2007
Curtis Enis Mississinawa Valley 1994
Todd Entenmann Colonel Crawford 2015
Evan Eschmeyer New Knoxville 1993
Tyler Estep Cincinnati Reading 2013
Dan Estes Houston 2008
Doug Etzler Convoy Crestview 1991
Brad Evan Mapleton 1989
Gail Evans Urbana 1961
Lane Evans Covington 1988
Marques Evans St. Peter Chanel 1997
N’Gai Evans Massillon Perry 1990
Nyles Evans North Canton Hoover 2013
Roger Evans Cuyahoga Falls 1968
Tyler Evans Logan Elm 2005
Sean Eyen Cambridge 1985
Damion Ezell Cleveland Heights 1993
Joe Fabry Windham 1986
Fred Fairrow Chillicothe 1976
Mike Fairrow Chillicothe 1977
Basra Fakhir East Cleveland Shaw 1994
Alex Falk Upper Sandusky 2009
Jake Fanning Danbury 2005
Jason Farkas Louisville 2001
Brett Farnsworth Shenandoah 2011
Chris Farrell Dover 2001
Chad Fast Spencerville 1987
Mike Fatimes Poland Seminary 2010
Dan Federmann Cincinnati Elder 1980
Joe Feesler Doylestown Chippewa 1977
William Felder Lutheran East 2009
Dan Felske Margaretta 1978
Tyler Felt Cambridge 2004
Chad Fender Poland Seminary 2005
Jay Ferguson Jonathan Alder 1980
Tyler Ferrell Brunswick 2010
Jake Fetherolf Norwalk 2013
Derek Fey Willard 2001
Bob Fick Cincinnati Turpin 1987
Derek Fields Worthington 1985
Jody Finney Springfield South 1966
Paul Firth Akron St. Mary’s 1958
Branden Fisher Cincinnati Mariemont 2001
Joe Fisher Lima Central Catholic 1971
Mark Fisher New Philadelphia 1984
Shawn Flanagan Maumee 2012
Ryan Fleming Cincinnati LaSalle 2011
Ryan Fletcher Middletown 1995
Stephen Flores East Liverpool 1997
Leo Flotron Dayton Oakwood 1979
John Flowers Sylvania Southview 1997
John Floyd Toledo St. John’s 2002
Jeff Flynn Cincinnati Oak Hills 1985
Mike Flynn Massillon Perry 1977
Doug Fogt Anna 1983
Mike Foote Newark 1967
Dustin Ford Cambridge 1996
Gene Ford Indian Valley North 1970
Gene Ford Cambridge 1993
Mike Ford Cambridge 1988
Nick Foster Canton Central Catholic 2008
Randy Foster Newark 1973
Brandon Foust Columbus Brookhaven 2003
Carey Fouty Cardinal Stritch 1992
Marcus Fowler Newton Falls 2009
Art Fox North Bend Taylor 1977
John Fraley Middletown 1968
Jerry Francis Columbus West 1966
Jerry Francis Columbus Wehrle 1985
Chris Frangia Newark 1977
Jacob Frank West Salem Northwestern 2001
Steve Franks Tuscarawas Valley 1990
Leroy Frazier New Boston 1960
Ben Frear Lancaster 1997
Kenny Frease Massillon Perry 2008
Chuck Frederick Cincinnati Greenhills 1980
Joe Frederick Cincinnati Greenhills 1986
Tom Freese Cincinnati LaSalle 1981
Evan French Vincent Warren 2014
Telly Fricke Archbold 2011
Justin Fritts Mentor 2012
Tim Frost Bucyrus Wynford 1979
Elliot Fullen Springfield North 1983
Dan Furlong Tippecanoe 1968
Kevin Gaffney Alliance 1979
Raymond Gaffney Dayton Dunbar 1985
Mike Gaines Bellefontaine 1980
Bryan Gandee Columbus Westland 1991
Mike Gansey Olmsted Falls 2001
Steve Gansey Olmsted Falls 2004
Chris Garber Zanesville Rosecrans 1997
Zach Garber Vanlue 2013
Joe Gardner Van Wert 1992
Alvin Garmon Toledo Libbey 1980
Evan Garrett Federal Hocking 2007
Nick Garrett Waynesville 2000
Roger Garrison Buckeye Valley 1968
Nate Gaubatz West Salem Northwestern 1997
Juan Gay Dayton Jefferson 1992
Kenneth Gaynor Middletown Christian 2009
Gary Gearhart New Lebanon Dixie 1958
Brad Gecina Columbiana Crestview 1995
Jeff Gehring Ottawa Hills 1961
Mark Geisler Marietta 1976
Ryan Gerber Garaway 2004
Tyler Gerber Garaway 2008
Phil Gebhardt Bucyrus Wynford 1988
Dan Gerhard Dayton Chaminade 1970
Kyle Gerhart Bucyrus Wynford 1996
Dave Gerken Delta 1990
Lewis Geter Linden McKinley 1988
Jack Gibbs Westerville North 2013
Duane Gibson Villa Angela St. Joseph 2013
Eric Gilbert Lorain Clearview 1997
Jeff Gilliam Steubenville 1980
Jim Gilmore Warren Western Reserve 1983
Mike Giomi Newark 1982
Bryon Gladden Lorain Admiral King 1994
LeBron Gladden Lorain Admiral King 1986
Jamie Gladden Lorain Admiral King 1989
Joe Glassco Chillicothe 1979
Billy Glenn Springfield 1959
Bo Glenn Centerburg 1994
Ken Glenn Cleveland East Tech 1959
Rich Goddard St Paris Graham 1964
Gene Goering Archbold 2008
John Goldsberry Vandalia Butler 2002
Jimmy Gooden Akron Central Hower 1980
Kirk Gooding Lima Senior 1959
Bob Goodridge Wyoming 1964
Seth Gorney Vandalia Butler 2004
Jim Goske Youngstown Boardman 1991
Aaron Gossett Chesapeake 2003
Mike Gould Bellefontaine 1976
Dan Gowdown Clayton Northmont 1994
Mike Graber Rittman 1979
Henry Grace Groveport 1982
Joe Graessle Bishop Ready 2010
Gary Grambley Elyria Catholic 1978
AJ Granger Liberty Benton 1996
Anton Grady Cleveland Central Catholic 2011
Pete Grant Toledo Central Catholic 1959
Dominick Grassi Brooklyn 2004
Adrion Graves Hughes Center 2006
Claude Graves St. Mary’s Memorial 1961
Kevin Gray Reynoldsburg 2010
Maurice Gray Gates Mills Hawken 1986
Scott Gray Wheelersburg 1980
Kyle Greathouse Lancaster 2003
Blake Green Delta 2012
Ed Green Bellevue 1985
Mark Green Cambridge 1977
Bobby Greene Akron South 1958
Maurice Greene Warrensville Heights 1991
Steve Greene Fairborn Baker 1970
Grant Greenwood Tipp City Bethel 1978
Jaden Greenwood Springfield Shawnee 2015
David Greer Canton McKinley 1979
Lee Greer Washington Senior 2001
Connor Gregg Clear Fork 2004
Jess Gregory Napoleon 1968
Jim Gregory Norwalk 1989
Steve Grenert West Salem Northwestern 1976
Kevin Grevey Hamilton Taft 1971
David Grim Hogate 1984
Tim Goff Burton Berkshire 2012
Steve Grote Cincinnati Elder 1973
Jason Grunkemeyer Archbishop Moeller 1996
Jermaine Guice Westerville South 1990
Dave Guldin Akron South 1961
Lee Gunn Logan Elm 1998
Dustin Guthrie Vinton County 2008
Brad Gutchall Mansfield Madison 1976
Nick Gutman Mount Vernon 1990
Ben Gysin East Palestine 2010
Larry Hackenburg Canton South 1966
Kevin Haddock Columbus Wehrle 1986
Kodey Haddox Zanesville 2007
Scott Hadley Worthington Christian 2001
Bill Hahn Cleveland Rhodes 1965
Darnell Hahn Belmont 1992
Ken Halbert Marion Harding 1967
Doug Hale Oak Hill 1978
JD Hale Oak Hill 2009
Mike Haley Portsmouth 1961
Mike Haley Dayton Dunbar 1989
Benji Hall Ontario 2001
Brooks Hall Troy 1999
Jason Hall Vandalia Butler 1990
Malachi Hall Mineral Ridge 2002
Ron Hall Chillicothe 1959
Steve Hall Wayne Trace 1988
Jerry Hallabrin Mansfield Senior 1958
John Halley Vermilion 1965
Cort Hamilton Marion Elgin 1997
Dave Hammond Cambridge 1980
Ron Hammye Genoa 1974
Jimmy Hanley Bishop Ready 2014
Dave Hanlon East Liverpool 1977
Mitch Hannahs Skyvue 1985
Dave Hanners Columbus Walnut Ridge 1972
Chip Hare Massillon Perry 1991
Lance Hargrove Troy 1999
Rick Harmer Zanesville 1965
Chester Harper Alliance 1993
Dashon Harper Bishop Ready 2002
Ron Harper Dayton Kiser 1982
Bobby Harris Columbus South 1980
Dajuan Harris Lockland 2006
Darrin Harris Mansfield Senior 2010
Eric Harris Chillicothe 1980
Jaivon Harris Alliance 2000
Jeff Harris Zanesville 1986
Jim Harris Lorain Admiral King 1967
Jim Harris Tinora 1987
Lamont Harris Newark 1987
Larry Harris Lorain Clearview 1974
Richie Harris Chillicothe 1995
Ted Harris Kettering Alter 1981
Tom Harris Lorain Admiral King 1973
Gary Harrison Gallia Academy 1987
Greg Harrison Youngstown Liberty 1998
Joe Harrison Dayton Jefferson 1981
Johnny Harrison Oak Hill 1984
Evan Hartman Mount Gilead 2003
Thomas Haskell Alexander 1998
Max Hassel Clark Montessori 2012
Chris Hatch South Range 2001
Dick Haucke Cincinnati LaSalle 1965
Shawn Haughn Canal Winchester 1993
Josh Hausfeld Roger Bacon 2002
Tim Hausfeld Sylvania Southview 2009
John Havlicek Bridgeport 1958
Allen Hayes Oak Hill 1974
Clint Hayes Fort Frye 1996
Nigel Hayes Toledo Whitmer 2013
Tim Haymen Celina 1994
Jay Hazelbaker West Union 1990
Jake Heagen John Glenn 2011
Jonathan Hebb Vincent Warren 2009
David Heck New Philadelphia 1975
Brian Hecker Worthington Christian 2009
Tom Heckman Ottawa Glandorf 1965
Adam Hegenderfer Tree of Life 1996
Derek Helleman Lebanon 2008
Josh Helm Grove City 2000
Jason Hemmerich Ansonia 1995
Anthony Henderson Toledo Start 2010
Demetrius Henderson Cleveland St. Joseph 1982
Rob Hendricks Cincinnati Mariemont 1998
Eric Henniger Fort Frye 2001
Mark Henniger Massillon Jackson 2010
Josh Henry Hilliard Davidson 2000
Todd Henry Miami Trace 1991
Jared Herron Open Door Christian 2005
Mitchell Herron Tuscarawas Central Catholic 2015
Brett Hershberger Strasburg 2001
Nick Hershberger Tuscarawas Central Catholic 2006
Holden Hertzel Summit Country Day 2012
Steve Hess Greenon 1969
Mark Hetz Defiance 1976
Wendell Heximer Gorham Fayette 1967
Daniel Hickman Miami East 2009
Josh Higgins Vandalia Butler 2003
Chris Highnight Kidron Central Christian 2000
Doug Hill Ross Southeastern 1968
Eddie Hill Chillicothe 1978
Ralph Hill Westerville North 2010
Tyrone Hill Cincinnati Withrow 1986
Todd Hilverding Skyvue 1986
Dan Hipsher Fostoria 1973
Ted Hipsher Findlay 1973
Larry Hisle Portsmouth 1965
Anthony Hitchens Chillicothe 2008
Robert Hite Winton Woods 2002
Brian Hocevar Villa Angela St. Joseph 1993
Nick Hodge North Bend Taylor 1979
Bruce Hodges Lima Central Catholic 1984
Tom Hodges Cincinnati Mariemont 1984
Ben Hodkinson Harrison Central 2007
Ryan Hoehner Bowling Green 2006
Phil Hoke New Lebanon Dixie 1984
Yuanta Holland Dayton Christian 1997
Matt Hollinger Fairless 1981
Ron Hollis, Jr. Villa Angela St. Joseph 2005
Greg Holman Oak Harbor 1989
Tom Holzapfel Greenville 1978
Jon Homer Cincinnati Madeira 1983
Brock Homier Continental 2011
Paul Honigford Garaway 2011
Lee Hood Ada 1978
Jim Hoops Patrick Henry 1977
Chris Hootman Bishop Ready 2000
Bob Hoover Ashville 1960
Paul Hoover Steubenville 1994
Dennis Hopson Toledo Bowsher 1983
Allan Hornyak Bellaire St. John’s 1969
Steve Horner Sylvania Northview 2001
Andre Horton Lima Senior 1999
Carl Horton Licking Heights 1979
Bill Hosket Dayton Belmont 1964
Brad Hosket Upper Arlington 1996
Darnell Hoskins Chaminade Julienne 1993
Brad Hostasa Utica 1995
Maurice Houston Springfield Catholic Central 1989
John Howard Columbus University 1964
Mark Howard East Canton 1995
Steve Howard Lima Senior 1976
Thomas Howard Valley View 1983
Trey Howard Lima Shawnee 2011
Brad Howe Jackson 1996
Harold Howe Jackson 1968
Adam Howell Lexington 1999
Bob Howell Mendon Union 1968
Steve Howell Columbus Eastmoor 1965
Ben Howlett Marietta 2005
Andy Hoying Jackson Center 2012
Bob Hoying St. Henry 1991
Ryan Hoyng Celina 2015
Seth Hoyng Sparta Highland 2000
Phil Hubbard Canton McKinley 1975
Tony Hubbard Springfield South 1973
Kurt Huelsman St. Henry 2006
Chris Huff Claymont 1979
Craig Huffman North Canton Hoover 1985
Eric Huffman Lexington 1981
Jeff Huffman Xenia 1984
Bob Huggins Indian Valley South 1972
Harry Huggins Indian Valley South 1975
Larry Huggins Indian Valley South 1979
Don Hughes Kettering Alter 1983
Mark Hughes Youngstown Ursuline 2015
Nathan Hughes Proctorville Fairland 1992
Chad Hunt Perry 2002
Jason Hunt Watkins Memorial 1990
KC Hunt West Geauga 1990
Dave Hunter Salem 1960
Fitz Hurd Norwayne 1980
JJ Hurst Strasburg 1994
Kenny Hurst South Point 1973
John Hussey Danbury 1987
Andre Huston Trotwood Madison 1997
Aaron Hutchins Lima Central Catholic 1994
Anthony Hutchins Lima Central Catholic 1992
Anton Hutchins Lima Senior 2010
Nathan Hyde Liberty Benton 2007
Josh Ingle Shelby 2011
Brian Ingleright Avon Lake 2001
Curtis Ingram Youngstown Mooney 2003
AJ Ireland Bloom Carroll 2012
Colin Irish Cleveland Cathedral Latin 1979
Rick Irvin Johnstown Monroe 1981
Khalil Iverson Delaware Hayes 2015
Dante Jackson Greenfield McClain 2007
Derek Jackson Cleveland Benedictine 2010
Desmar Jackson Warren Harding 2009
Dwayne Jackson Walsh Jesuit 2005
Elmer Jackson Canton McKinley 1976
Gary Jackson Toledo Waite 1974
Keith Jackson Purcell Marian 2001
Ken Jackson Canton Timken 1978
Robbie Jackson Springfield South 1985
Shondell Jackson Warren Harding 2015
Terry Jackson Canton McKinley 1987
Tim Jackson Canton McKinley 1987
Tony Jackson Greenfield McClain 1986
Traevon Jackson Westerville South 2011
Wardell Jackson Toledo Macomber 1970
Jake Jacubec Struthers 2012
Nate Jacubec Struthers 2013
Joe Jakubick Mansfield Madison 1980
Dave Jamerson Stow 1985
Joe James Youngstown Rayen 1979
Evan Jamison North Union 2011
Isaac Jefferson Columbus West 1999
Daniel Jemibewon Worthington Christian 2004
David Jenkins Warren Western Reserve 1980
Brandon Jennings Bloom Carroll 2002
Jim Jennings Dayton Wilbur Wright 1959
Tom Jesko Salem 2006
Steve Jettinghoff Delphos St. John’s 1990
Asa Jewett Portsmouth West 1998
Adam Johns St. Mary’s Memorial 2007
Charles Johnson Watkins Memorial 1995
Chris Johnson Columbus Brookhaven 2008
Cody Johnson Shenandoah 2009
Darius Johnson Winton Woods 1993
Demetrius Johnson Warrensville Heights 2003
Derrick Johnson Cincinnati Academy of PE 1993
Donnie Johnson Gallia Academy 2004
Geron Johnson Dayton Dunbar 2010
Greg Johnson Lockland 1976
Gus Johnson Huron 1992
Jimmy Johnson Canton McKinley 1982
Kannard Johnson Cincinnati Taft 1983
Kent Johnson Cincinnati Greenhills 1968
Lee Johnson Elyria Senior 1961
TC Johnson Sidney 1980
Tony Johnson Cleveland Central Catholic 1982
Bobby Jones Cincinnati Forest Park 1991
Carl Jones Garfield Heights 2009
Charley Jones Canton McKinley 1958
Dashay Jones Sandusky 1993
Dave Jones Jewett Scio 1981
Eric Jones Zanesville 1971
Gary Jones Marion Local 1981
John Jones Toledo Start 1979
Larry Jones Columbus East 1959
Lonnie Jones Columbus Wehrle 1988
Morgan Jones Oberlin 2009
Robert Jones Mansfield Malabar 1987
Scott Jones Mansfield Madison 1979
Todd Jones Springfield North 1975
Wes Jones Toledo Scott 1958
Tim Jorden Middletown Fenwick 1985
Tyler Joseph Worthington Christian 2008
Tim Joyce Youngstown Ursuline 1974
Marcus Judy Lisbon David Anderson 2006
Beau Justice Peebles 2015
Greg Kahlig Fort Recovery 2010
Mike Kaido Zanesville 1981
Scott Kalish Cleveland St. Ignatius 1985
Sunny Kalu Athens 1994
Ken Kaminski Austintown Fitch 1987
Aaron Kanitz Circleville 1997
John Kanter Toledo Whitmer 1971
Brett Kaple Buckeye Central 1994
Max Kapron Malvern 2013
Zak Kapron Malvern 2008
Clair Karcher Findlay 1958
Jeff Kassan Bristol 1994
Jarrod Kasun Fort Frye 1989
Matt Kavanaugh Centerville 2009
Ryan Kaye Chagrin Falls 1988
Shaun Kearney West Geauga 1989
Jim Kearns Upper Scioto Valley 1985
Brian Keefer East Liverpool 2005
Reggie Keely Cleveland Heights 2009
Bryan Kegerries Bellevue 1983
Josh Kellough Huntington 2008
Chad Keller Van Buren 1986
Bill Kelley Fisher Catholic 2005
Chris Kelley Lorain Catholic 1983
Charlie Kelly Holgate 2003
Tyler Kelly Pickerington North 2011
Greg Kennedy Minerva 2002
John Kennedy Springfield Local 1968
Mike Kennedy Canton South 1980
Tom Kenney Cardington Lincoln 1996
Ahmed Kent Mansfield Senior 1986
Torrey Kershaw Columbus West 1989
Jeff Kessler Johnstown Monroe 1978
Jordan Kidd Vinton County 2013
Andy Kilgore Dresden Tri-Valley 2006
Jack Kill Delphos St. John’s 1970
Jermaine Kimbrough Shaker Heights 1996
Martyce Kimbrough Lima Central Catholic 2014
Stan Kimbrough Cleveland St. Joseph 1984
Darren King Eastern Pike 1989
Jamel King Cincinnati Country Day 1993
Joey King Greenfield McClain 1987
Mike King Thornville Sheridan 1990
Terry King Marion Pleasant 1973
Chris Kingsbury Hamilton 1993
Mike Kinnaird Delaware Hayes 1975
Cliff Kirchner Euclid 1978
George Kirk Marion Harding 1960
Zak Kirkbride Bishop Rosecrans 2012
Roger Kirkpatrick Frontier 1982
Cole Kirzancic Mentor 2011
Nathan Kitts Rock Hill 1993
Rick Kitzmiller Millersport 1991
Nate Klaus Delphos St. John’s 2003
Steve Kline West Salem Northwestern 2002
Kevin Knippen Fort Jennings 1999
Rob Koch Kenton 1979
Tim Kochendoerfer Ironton 2010
Drew Kohn Cincinnati Seven Hills 2008
Howard Komives Toledo Woodward 1960
Kenny Kornowski Smithville 2009
Alan Kortokrax Delphos St. John’s 1982
Bill Kovach Warren Harding 1986
Kevin Kovach Stow Monroe Falls 1993
Luke Kraus Findlay 2009
Jordan Kreglow Gibsonburg 2015
Tyler Kreim Buckeye Central 2007
Marc Kreischer Lexington 1996
Joe Kreke Bishop Fenwick 2001
Jake Kretzer Waverly 2012
Cory Kriechbaum Marietta 2007
Tim Krol Bedford Chanel 1990
Adam Kuhlman Holgate 1995
Cameron Kuhn Vermilion 2014
Andy Kurzan Massillon Tuslaw 1998
Liam Kyle Columbia 2006
Tim Lacy Dresden Tri-Valley 1980
Aaron Laflin Pickerington North 2005
Larry Laisure Indian Valley South 1988
Jim Lambert Cortland Lakeview 1995
Eugene Land Cincinnati Roger Bacon 1998
Gene Lane Cleveland East Tech 1960
James Lane Gallia Academy 1983
Jimmy Langhurst Willard 2006
Byron Larkin Archbishop Moeller 1984
Jay Larranaga Toledo St. John’s 1993
Brett Larrick Elyria Senior 1993
Jake Larrison Grandview Heights 1997
Dalton Laster Columbus East 2015
Cody Latimer Jefferson Township 2011
Dallas Lauderdale Solon 2007
Jordan Lauf Napoleon 2013
Josh Lavere Lancaster 2002
Aaron Lawniczak Pemberville Eastwood 1997
Gary Lawrence Granville 1969
Larry Lay Granville 1976
Dave Lazenby Franklin Heights 1977
Treg Lee Cleveland St. Joseph 1987
Matt Lefeld Coldwater 2003
Seth Legraen Fort Frye 2015
Neil Leist Eastern Pike 1981
Andrew Lemmon Port Clinton 2004
Ted Lemmon West Muskingum 1974
Rod Lemons Beachwood 1992
Fred Lentz Newark 1964
Jon Lepinski Lima Shawnee 1991
Aaron Levering Cardington Lincoln 1999
Caris Levert Pickerington Central 2012
Jack Lewis Marion Harding 1964
Morgan Lewis Painesville Harvey 2005
Steve Lewis Lebanon 1982
Trey Lewis Garfield Heights 2011
Levi Licata Hillsdale 2012
Dan Liedtke New Philadelphia 1978
Dave Ligouri Niles McKinley 1992
Mike Lillo Willard 1982
Scott Lind Piqua 1991
TJ Lindsay Mansfield Senior 2008
Coy Lindsey Logan 1997
Randy Linkous Sparta Highland 1990
Corey Lisowski Dover 2009
Rodney Littlefield Racine Southern 1984
Ron Lloyd Marlington 1979
Bill Lobb Uhrichsville 1964
Ryan Logan Fredericktown 2013
Steve Logan Lakewood St. Edward 1998
Malik London Chillicothe 2012
Wes Loop South Webster 2010
Judd Lori Caldwell 1998
Todd Lovegrove Grandview Heights 2000
Mike Lovenguth Portsmouth 1972
Justin Lower South Webster 2001
Kevin Lower Canal Fulton Northwest 1998
Anthony Lowery Groveport Madison 1987
Bob Lowrie Cleveland Cathedral Latin 1977
John Loyer Northmor 1983
Jerry Lucas Middletown 1958
JJ Lucas Middletown 1993
Steve Luckhardt Shadyside 2005
Lance Lukas Delaware Hayes 1977
Desmon Lyles Lima Senior 1993
Craig Lynch Toledo Start 1972
Pat Lyons Cleveland St. Joseph 1970
Ryan Maag Ottawa Glandorf 1996
Chris Mack Cincinnati St. Xavier 1988
Ben Maczuzak Lake Ridge Academy 2000
Mark Majick Youngstown Liberty 1991
Brian Malinowski Massillon Perry 1992
Kris Mallarnee Carrollton 1991
Tom Malone Ashland 1970
Mark Maloney Middletown Madison 2010
Mason Mamarella Dover 2013
Andy Mamer Greenon 1989
Ryan Maniaci Marion Pleasant 2015
James Mangapora Canfield 1985
Chris Mang Youngstown Mooney 1989
Ron Mantini Lorain Catholic 1995
Jason Marks Marion Elgin 2004
Erik Marschall New London 2005
Scott Marston Cincinnati Oak Hills 1995
Darryl Martin Dayton Colonel White 1998
Jim Martin Hannibal River 1986
Josh Martin East Liverpool 1996
Kevin Martin Zanesville 2001
Michael Martin Elyria Senior 1985
Seth Martin Zanesville 1997
Steve Martin Licking Valley 1971
Steve Martin Latham Western 1979
Wade Martin Athens 2001
DJ Martinez Troy 2010
Erik Marting Miami Trace 2004
Dave Mason Youngstown Rayen 1977
Gary Massa Cincinnati St. Xavier 1977
Rick Mast Waynedale 1991
Grady Mateen Akron Central Hower 1984
Michael Mathey Marion Elgin 2006
Dakota Mathias Elida 2014
Marquis Mathis Harvest Preparatory 2007
Aaron Matthews Milton Union 1999
Mark Matthews Piqua 1988
Kris Matuszewski Toledo Central Catholic 1993
Kirk Maxwell Zane Trace 2010
Adam May Mentor 2006
Don May Dayton Belmont 1964
Ken May Dayton Oakwood 1993
Scott May Sandusky 1972
Brad Maynard Racine Southern 1990
Reggie McAdams Elida 2012
Dan McAuley Bloom Carroll 1994
Mike McBroom Logan 1977
Ed  McCants Marion Catholic 2000
Sean McCartney Canton GlenOak 1989
Dave McClellan Toledo DeVilbiss 1965
Jeff McClintock Massillon Tuslaw 1978
CJ McCollum Canton GlenOak 2009
Kenny McCord Hillsboro 1988
Stan McCoy Cincinnati Loveland 1973
Troy McCracken Greenon 1986
Connor McCreary Colonel Crawford 2014
Andy McCullough Dayton Meadowdale 1994
John McCullough Lima Senior 1975
Steve McCullough Salem 1961
Darvio McDaniel Sandusky 1991
Brett McDougle Oregon Clay 2005
Bob McEvoy Zanesville 1969
Rick McFadden Struthers 2000
JP McFarland SC Southeastern 2010
JT McFarland Zanesville 2014
Mike McFarlane East Liverpool 1992
Isaac McGlone Bloom Carroll 2013
Kevin McGuff Hamilton Badin 1988
Mike McGuire Bucyrus Wynford 1989
Brennan McKean West Salem Northwestern 2011
Jason McKeegan Indian Creek 2006
Dion McKinley Portsmouth 2012
Brett McKnight Lancaster 2007
Chad McKnight Lancaster 2001
Charles McKnight Cold Grove 1982
Chris McKnight Lancaster 2006
Lamar McKnight St Peter Chanel 2009
Phil McKnight Lancaster 2000
Donald McLane Steubenville Catholic Central 1971
Mark McLendon Youngstown Rayen 1983
Jeremy McLeod Western Latham 2007
Keith McLeod Canton McKinley 1998
Mike McLeod Canton McKinley 1994
Todd McLoughlin West Muskingum 1991
Chris McMahan Frontier 1988
Austin McMaster Chesapeake 2012
Ed McMillian Newark 1999
Brendan McNabb Open Door Christian 2008
Sean McNally Cleveland St. Ignatius 1978
Jared McPeek Fredericktown 2001
Dan McWilliams Newton Falls 2001
Jeff Meadows Wheelersburg 1978
Scott Meech Cuyahoga Falls 1991
Mike Melton Jr Cleveland Central Catholic 2002
Brady Merchant Lebanon 1999
Dave Merchant Marion Harding 1969
Mark Merritt Lucasville Valley 1977
Teddy Metzen Newark 2014
Matt Metzger Fort Jennings 2001
Mark Metzka Springfield Local 1991
Don Mewhort Toledo DeVilbiss 1958
Andy Meyer Kettering Alter 1992
Tony Meyer Jackson Center 1985
Vince Miccichi New Philadelphia 1985
Ethan Michael Toledo Christian 2009
Craig Michaelis Toledo Whitmer 1989
Gordon Mickey Chillicothe 1958
Nick Milasnovich Youngstown Wilson 1960
Steve Miles Claymont 1990
Todd Millard Bexley 1977
Brooks Miller Evergreen 1999
Buddy Miller Pleasantville 1958
Camden Miller Wheelersburg 2007
Charlie Miller Vincent Warren 1983
Darrin Miller Portsmouth 1984
Jack Miller Logan 1985
Jason Miller Hamilton 2005
Jeff Miller Lima Shawnee 1965
Kyle Miller Piketon 2005
Marquis Miller Columbus St. Charles 1977
Max Miller Holgate 1967
Nate Miller Springfield South 2005
Ryan Miller Twin Valley South 1996
Tony Miller Villa Angela St. Joseph 1991
Dan Milleson Harrison Central 2006
Ed Mills Columbus Eastmoor 1976
John Mills Canton Lehman 1971
Ricky Minard Mansfield Senior 2000
Bob Mitchell Anthony Wayne 1998
Todd Mitchell Toledo St. Francis DeSales 1984
Tom Miziker Guernsey Catholic 1978
Jake Mochoskay Ontario 2008
Geoff Mogus Lorain Catholic 1993
Tony Moldovan East Canton 1984
Mike Moler Bishop Ready 1998
Marc Molinsky Archbishop Alter 1991
Bryan Moloney Ontario 1995
Anthony Monoco Dover 2011
Mike Monserez Archbishop Moeller 1999
Rich Montague Elyria Senior 1977
Chall Montgomery Cleveland Central Catholic 2010
Steve Montgomery Maplewood 1992
Demar Moore Sandusky 1995
Devon Moore Columbus Northland 2008
Drew Moore Tri-Village 2011
George Moore Circleville 1976
Jared Moore New Lebanon Dixie 2008
Jason Moore Oberlin 2013
Riley Moore Grafton Midview 2012
Tony Moore Gallia Academy 2002
Nick Morey Belpre 2002
Bill Morgan Newark 1961
Maverick Morgan Springboro 2013
Norvain Morgan Trotwood Madison 1974
Raymar Morgan Canton McKinley 2006
Terrance Morgan Dayton Stivers 2007
Terry Morman Ottawa Glandorf 1986
Chris Morris Ontario 1990
David Morris Garfield Heights Trinity 1984
Eric Morrison Lorain Admiral King 1980
Chris Morrow Van Wert 2008
Vince Morrow Youngstown Mooney 1987
Nick Moschetti Perrysburg 2014
Chad Mossing Evergreen 2010
Desmond Motley Euclid 2006
Ryan Mount Chesapeake 1997
Chris Moxley Bishop Hartley 2014
Chase Moyer Dalton 2013
Bob Mroczkowski Bridgeport 1984
Bill Mrukowski Elyria Senior 1959
Dave Muck Lancaster 1984
Brian Muckle Southington Chalker 1996
Dan Mueller Delphos St. John’s 1959
Travis Mumma Miami East 2001
Kerry Myers Celina Immaculate Conception 1966
Keith Myers Logan 1986
Matt Myers Maumee 1988
Ron Myers Sandy Valley 1977
Jim Nahra Mayfield 1986
John Namciu Canton Timken 1960
Frank Napier Twin Valley South 1994
Greg Nared Wilmington 1985
David Nash Urbana 1987
Gordon Neal Wooster 1986
Guy Neal Wellington 1977
Cory Neale Brooklyn 2007
Tucker Neale Strongsville 1990
Shane Neate Van Wert 1989
Fred Neil Massillon Tuslaw 1983
Connor Nelson Shelby 2012
James Nelson Youngstown Rayen 1970
Robert Nelson Elyria Senior 2003
Marcus Newbern Toledo Scott 1978
Melvin Newbern Toledo Scott 1986
Jay Newberry Cincinnati Madeira 1996
Matt Newman Doylestown Chippewa 1994
Paul Newman Wheelersburg 1982
Dylan Newsom Jackson 2010
Eric Newsome Toledo Rogers 1983
Mike Nicholls Galion 1977
Adam Norwell Cincinnati Anderson 1997
Mel Nowell Columbus East 1958
Mark Numbers Strasburg 1982
Jeremiah Oates Huntington 2006
Dan Obrovac Canton Central Catholic 1965
Slobodan Ocokoljic Massillon Washington 1999
Mike O’Connell Cincinnati McNicholas 1966
Kevin O’Dell Arcanum 1977
Dennis Odle Newark 1970
Dan Olinger Ridgewood 1983
Dave Olinger Ridgewood 1977
Bud Olsen Dayton Belmont 1958
Greg Olson Columbus Walnut Ridge 1971
Kyle Ondera Oak Hill 2010
Paul O’Neill Columbus Brookhaven 1981
Chauncey Orr Bowling Green 2011
Justin Orr Cincinnati LaSalle 2004
Austin Ort Canfield 1990
Matt Otto Lima Shawnee 1990
Jake Overbeck Cincinnati Reading 2011
Jason Overbeck Cincinnati Reading 2007
Nathan Overmyer Wayne Trace 2004
Dapreis Owens Mansfield Senior 1988
Orlando Pace Sandusky 1994
AJ Pacher Vandalia Butler 2010
William Page South Point 1987
Mike Painter Zanesville 1968
Eyuless Palmer Toledo Libbey 2000
Nino Pangrazio East Canton 1987
Brandon Pardon Lincolnview 1997
Brent Parent North Central 1985
Terenz Parker Euclid Senior 1990
Mike Patrick Perry 2000
Bob Patton Martins Ferry 1960
Bob Patton Jr Youngstown Liberty 1990
Ryan Patton Valley Forge 1997
Dan Paul Bellevue 1994
Pete Paule Perrysburg 1996
Jim Paxson Kettering Alter 1975
John Paxson Kettering Alter 1979
Jeff Peairs Mount Vernon 1978
Nathan Peavy Chaminade Julienne 2003
Mike Peddicord Newark 1979
Kendall Pegues Dayton Kiser 1978
Mark Pelini Youngstown Mooney 1986
Jeremy Pemberton Arcanum 1993
Jim Penix Rossford 1966
Jamie Perozek Newark Catholic 1989
Aaron Perry SC Southeastern 1990
Dan Perry Minerva 1983
Dennis Perzynski Toledo Central Catholic 1964
John Petch Cleveland West 1966
Danny Peters Wooster 2002
Dean Petrosewicz Kenston 1978
Doug Petty Lancaster 1976
Dustin Pfeifer Washington CH 2002
David Pfundstein Gilmour Academy 1993
Vince Phelps Springfield South 1977
Chad Phillips Warren JFK 1997
Jake Phillips Zanesville 2013
Josh Piatt Norwayne 1995
John Pickett Collins Western Reserve 2008
Brad Piehl New Knoxville 2009
Kyle Pipenger Tri-Village 2013
Brent Pleiman Russia 2006
Jordan Pleiman Fort Loramie 2004
Mark Plunkett Tipp City Bethel 2001
Chris Poellnitz Toledo Scott 1985
Aaron Pogue Dayton Dunbar 2007
Steve Pogue Cincinnati Oak Hills 2006
Josh Pokopatz Struthers 1997
Jim Pollard Dayton Northridge 1980
Mel Pollock New Philadelphia 1979
Fred Poole Columbus Mohawk 1975
Matt Poole SC Southeastern 2005
Doug Pore Westerville North 1988
Ryan Pore Mansfield Madison 2002
Tom Port Avon Lake 2002
James Posey Twinsburg 1995
Mike Post St. Henry 1979
Ken Pothast Ottawa Glandorf 1977
Jay Powell Youngstown Boardman 1972
Matt Powell Barnesville 1990
Charles Prater Columbus East 1984
Cole Prater Ross Southeastern 1977
Jeff Prather West Chester Lakota 1985
Joe Prats Mansfield Senior 1964
Mike Pratt Dayton Meadowdale 1966
Brett Price Hannibal River 2013
Kent Price Gallia Academy 1981
Brad Prince Meadowbrook 1989
Tom Prichard Lakewood St. Edward 2008
Tyler Prichard Lebanon 2004
Greg Provance Sandy Valley 1989
Mike Pryor Malvern 1995
Jeff Quakenbush Newark 1991
Terry Qualls Gallia Academy 1995
Gary Quarles Amelia 1976
Mark Raabe Massillon Jackson 2001
Junior Raber Berlin Hiland 1992
Jalen Ragland Chillicothe 2011
Mike Ramey Cincinnati McNicholas 1985
Roger Ramey Proctorville Fairland 1972
Ben Ramsey Clayton Northmont 2001
Craig Randolph Racine Southern 2005
Reggie Rankin Linden McKinley 1985
Kelvin Ransey Toledo Macomber 1976
Londie Ransom Lorain Admiral King 1998
Ed Ratleff Columbus East 1969
Jimmy Ratliff Middletown 1990
Mike Razdrh South Amherst 1979
Dave Razzano Kettering Fairmont East 1980
Dick Reasbeck Bellaire St. John’s 1959
Michael Redd Columbus West 1997
Andre Reed Lima Senior 1985
Josh Reed East Liverpool 2003
Kaleb Reed West Salem Northwestern 2007
Kyle Reed West Salem Northwestern 2004
Rudy Reed Liberty Union 1979
Tyler Reed Fairbanks 2001
Chip Reeves Cincinnati St. Xavier 1986
Mike Reichert Celina 1979
Beau Reid Lancaster 1986
Marcus Reineke New Knoxville 2011
Lance Reinhard Toledo St. John’s 1989
Nate Reinking Galion 1929
Wade Renner Tuscarawas Valley 1986
Joe Rey Cleveland St. Ignatius 1992
Erich Riebe Waynedale 1988
Taylor Rieger Olentangy Orange 2010
David Riley Valley View 1986
Eric Riley Cleveland St. Joseph 1988
Joe Rinkes Carrollton 1987
Wade Rittenhouse Minerva 2005
Ron Rittinger Chillicothe 1984
Gary Robbins Struthers 1981
Benny Roberts Middletown 1959
Brett Roberts South Webster 1988
Brian Roberts Toledo St. John’s 2004
Travis Robertson Washington CH 1994
Anthony Robinson Canton McKinley 1984
Bill Robinson Canton McKinley 1988
Bradley Robinson Akron Central Hower 1972
Don Robinson Columbus Central 1976
Jalen Robinson Columbus Northland 2012
Kenny Robinson Columbus Africentric 2013
Nolan Robinson Willard 1986
Steve Robinson Richmond Heights 1996
Leon Rodgers Eastmoor Academy 1998
Luke Roesch Fisher Catholic 2009
Ben Roethlisberger Findlay 2000
Mike Rogers Groveport Madison 1976
Orlando Rogers Marion Harding 1995
Garry Roggenburk Cleveland St. Ignatius 1958
Matt Roggenburk Cleveland St. Ignatius 1986
Don Rolfes Harrison 1961
Quinten Rollins Wilmington 2010
Ryne Romick Hannibal River 2005
Jason Ronai Springfield Catholic Central 1996
Eric Roper Finneytown 1982
Ben Rosenbauer Holgate 1991
Tyler Rosenberger Woodmore 2005
Bill Ross Marietta 1979
Mike Ross Wintersville 1982
Zach Ross Centerburg 2002
Nick Rota McDonald 2011
Keith Roth Archbold 1996
Mason Roth McComb 2011
Mike Rouse Jackson 1971
Todd Rowe Labrae 1988
Brandon Rudolph Cleveland Central Catholic 2003
Tom Rudolph Sandusky 1961
Jeff Rupp Norwayne 1978
Samuel Rutherford Frontier 2004
Ron Sabo Youngstown Chaney 1959
Josh Sagester Brookville 1997
Ryan Salmons South Point 1986
Bryce Sanborn Dover 2006
Robbie Sanders Olentangy 1982
Jon Sanderson Lexington 1997
Tom Sandry Coshocton 1984
Todd Sands Centerburg 1995
Francisco Santiago Cleveland St. Ignatius 2013
Bill Santos Cuyahoga Falls 1961
Romaine Sato Dayton Christian 2000
Fred Saunders Columbus Mohawk 1970
Phil Saunders Cuyahoga Heights 1973
Mike Saxton Franklin Heights 1978
Drew Scarberry McDermott Northwest 2015
Dan Scarpetti Sebring McKinley 2005
Dave Scarpetti Sebring McKinley 2004
Bob Schaefer Kettering Alter 1975
Tim Schaefer Olmsted Falls 1997
Justin Schafer Union Local 2003
Kendall Schlabach Berlin Hiland 2000
Eric Schiele Waterloo 2006
Caleb Schillace Keystone 2012
John Schivone Upper Arlington 1986
Todd Schlensker Cincinnati Maderia 1999
Art Schlichter Miami Trace 1978
Tyler Schliech Westfall 2000
Norm Schmotzer Cleveland St. Ignatius 1958
Cody Schock Goshen 2000
Brad Schomaeker Ottawa Glandorf 1988
Toby Schreck Bucyrus Wynford 1993
David Schug Rock Hill 2003
Josh Schuler St. Paris Graham 2009
Brad Schumaker Ottawa Glandorf 1997
Chuck Schuyler Lancaster 1965
Scott Schwartz Fort Loramie 1992
Carter Scott Barberton 1977
Doug Scott Reynoldsburg 2002
Jeff Scott Cincinnati Mount Healthy 1987
Nathan Scott Eastern Brown 2014
Terry Scott Rock Hill 1979
Tyler Schliech Westfall 2000
Trevor Scott Loudonville 2005
Ken Sebring Arcanum 1976
Kirk Seemann Patrick Henry 1986
Ryan Seeholtz Georgetown 2003
Brett Seidel South Central 1995
Matt Seik Mariemont 1990
Tim Selgo Pettisville 1976
Bobby Sellers Newark 1992
Brad Sellers Warrensville Heights 1981
Melvin Selmon Mansfield Malabar 1985
Glenn Selph Cincinnati Withrow 1971
Richard Semrau Lutheran West 2006
Mike Sensibaugh Lockland 1967
Jamie Shackleford Dayton Jefferson 1999
Steve Shade New Philadelphia 1981
Curt Shaffer Canton South 1981
Adam Shea Waverly 1992
Tim Shepherd Oberlin 1988
Garrick Sherman Kenton 2009
Mike Sherwood Bellaire 1967
Luke Shetler Shekinah Christian 2012
John Shimko Cleveland St. Ignatius 1980
Shawn Shriver Collins Western Reserve 2004
Rudy Shively Portsmouth 1961
Mick Shoemaker Paint Valley 1975
Tyler Shoemaker Chesapeake 2008
David Shoewalter Fredericktown 1988
Corey Shontz Pymatuning Valley 2008
TJ Short Antwerp 2010
Floyd Showers Youngstown Rayen 1985
Jordan Sibert Cincinnati Princeton 2010
Al Sicard Chaminade Julienne 1989
Charles Sidwell Dresden Tri-Valley 1970
Ben Siefert Bishop Hartley 2009
Randy Siefker Miller City 1992
Mike Sievert Indian Hill 1991
Curtis Simmons Marion Franklin 1993
Jaaron Simmons Archbishop Alter 2013
Troy Simmons Lorain Clearview 2007
Todd Simon Columbia 1972
Malcolm Sims Shaker Heights 1992
Reed Sims Canton GlenOak 1997
Cory Sinning Van Wert 2002
Derek Sito Edgerton 2001
Robert Siwo Xenia 2002
Derek Sizemore New Lebanon Dixie 1991
Tom Sizer Middletown 1958
Chris Skaggs Chillicothe Southeastern 2003
Aaron Skeens Chillicothe Southeastern 1990
Howie Slemons Hubbard 1979
Jim Slone Oak Hill 1983
Aaron Smith Springfield Shawnee 1992
Andy Smith John Glenn 1995
Austin Smith Colonel Crawford 2009
Bob Smith Akron Ellet 1964
Clinton Smith Cleveland John Adams 1982
Dave Smith Claymont 1973
Dave Smith Old Fort 1977
Dave Smith Cincinnati Reading 1978
Dave Smith Napoleon 1981
Don Smith Dayton Roth 1970
Ed Smith Warren Harding 1966
Emmanuel Smith Euclid 1999
Jason Smith Cincinnati Country Day 1992
Jim Smith Toledo Scott 1982
Jody Smith Newton Local 1991
Jon Smith Hamilton 2003
Jonathon Smith Grove City 2009
Mac Smith Bellefontaine 1959
Mark Smith Edon 2004
Mike Smith Buckeye Trail 1983
Mike Smith Millbury Lake 1987
Randy Smith Columbus East 1968
Roger Smith Latham Western 1971
Ryne Smith Toledo Whitmer 2008
Sam Smith Worthington Christian 2000
Shon Smith Fort Frye 2013
Troy Smith Steubenville 1985
Ralph Sneed Ironton 1958
Charles Snow Newark 1968
LC Snow Dayton Roosevelt 1961
Jim Snowden Youngstown East 1960
Kolby Snyder Mount Gilead 2012
Lyndell Snyder Canal Winchester 1989
Shawn Snyder Mount Vernon 1992
Matt Sobolewski Worthington 1984
Marty Socha Cuyahoga Heights 1987
Jim Stoller Boardman 1965
Barry Sonnenberg Napoleon 1981
Dave Sorenson Findlay 1966
Tedd Spano Warren JFK 2000
Bob Spears Bishop Ready 1991
Chris Spears Centerville 2003
Brandon Speck Mansfield St. Peter’s 2006
Mark Speer Sandusky Perkins 1984
Scott Spencer Rossford 1976
Greg Spitnagle Continental 1974
Kevin Spivey Youngstown Rayen 1983
Mitchell Spotleson Uniontown Lake 2014
Drew Spradlin Wheelersburg 2008
David Sprague Marion Harding 1984
Dynell Springer Dayton Dunbar 1986
Jim Springer Huron 1989
Janerio Spurlock Cincinnati Aiken 1998
Anthony Stacey Midview 1995
Jon Stafford Tecumseh 1995
Chuck Stahl St. Henry 1980
Monty St. Clair Roger Bacon 2003
Ed Stahl Columbus Walnut Ridge 1971
John Staley Chaminade Julienne 2012
Andy Stamper Finneytown 1997
John Stamper Wheelersburg 1991
Joe Stanislaw Warren Champion 1967
Jeff Stanley Columbus Wehrle 1991
Jeff Stanley Newtown Falls 2003
Mike Stapleton Salem 1976
Eric Starks Bishop Ready 1992
Frank Steele Toledo Scott 1974
Onno Steger Waverly 1980
Chad Stein Norwalk St. Paul 1997
Tim Steinhilber Bucyrus Wynford 1975
Jedidiah Stephen Shenandoah 2002
Abe Stewart Toledo Libbey 1969